Чому учні Прип’ятської школи навчалися взимку в холодних класах

27 Лютого 2017, 16:40
3221

На засіданні постійної комісії Шацької районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі, побутового обслуговування населення та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району розглядали питання дотримання температурного режиму в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Прип’ять.

Зі слів Сергія Карпука, голови Шацької районної ради, батьки учнів цього навчального закладу неодноразово скаржилися на незадовільний тепловий режим у школі.

-В день приїзду представників районного центру температура повітря в учительській школи була +10 градусів, діти на уроках сиділи у верхньому одязі, - зауважив Сергій Вікторович.

Слово для виступу попросив Олександр Лончук, директор школи села Прип’ять.

-На опалення навчального закладу в зимовий період нам потрібно 50 тонн торфобрикету і дрова для розпалювання. Потреба палива в цифрах зафіксована документально, документ – у відділі освіти. До початку опалювального сезону ми мали дрова в повному обсязі та 19,2 тонн торфобрикету. Торфобрикету у нас вистачило до 1 січня 2017 року, решту – понад 30 тонн - ми так і не отримали, тож впродовж двох зимових місяців змушені були брати паливо в борг в інших навчальних закладах та відділі освіти, молоді та спорту. В такій ситуації школа опинилася вперше. В школі 19 грубок, вони не дають великого тепла, до того ж 2-3 грубки щороку виходять з ладу. На повноцінне перемуровування теж не вистачає грошей, - пояснив суть проблеми Олександр Прокопович.

Ситуацію прокоментував Анатолій Пех, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА:

-У зв’язку з тим, що волинські підприємства, установи, навчальні заклади почали масово замінювати котли опалення з газових на твердопаливні, наявні в області торфобрикетні заводи не справляються з великою кількістю замовлень на торфобрикет. У нас були необхідні кошти, на руках – додаткова угода, проте проблему це не вирішило.

Члени комісії радили директору школи повністю перейти на опалення навчального закладу дровами, а в майбутньому лобіювати перед районним керівництвом, як першочергове, питання заміни системи пічного опалення на парове.

 

Коментарі
27 Лютого 2017, 21:33
ПЕРШІ УСПІХИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ І ЧУДОВЕ УПРАВЛІННЯ ТЕРИТОРІЄЮ З БОКУ ВІННІЧУКА СМ
27 Лютого 2017, 21:33
кому ми в тій припяті потрібні
27 Лютого 2017, 21:35
А ХТО З ПОСАДОВИХ ОСІБ ПОНІС ПОКАРАННЯ ПЯНЕНЬКОГО ДИРЕКТОРА ВІДМАЗУВАЛИ І ПЕХ І ВІННІЧУК А ТЕПЛО ДЛЯ ДІТЕЙ ЦЕ ТАК СОБІ
27 Лютого 2017, 23:04
Сокири в руки і вперед самосів на полях вірубувати.. - ось вім і дрова.<br/>Проаналізуйте скільки на території Припяті самосіву берези...<br/>А Лончук толковий директор і для школи зробив не мало, а от, що ти &quot;ЮРИСТ&quot; зробив.
28 Лютого 2017, 00:16
Ганьба- серед лісу мерзнуть?????????
28 Лютого 2017, 10:44
ВКАЗАВ ГРОМАДСЬКОСТІ НА ПРЯМЕ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ У ЧАСТИНІ ВІДМАЗУВАННЯ ДИРЕКТОРА ПОРУШЕННЯ ДОПУЩЕНІ ПОСАДОВЦЯМИ ЯКІ ПРОІГНОРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ТОБТО НАПЛЮВАЛИ НА ЗАКОН І НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАПРОСИВ ПОСАДОВИХ ОСІБ РАЙОНУ ВЖИТИ ПЕРЕДБАЧЕНИХ ЇХ ПОСАДОВИМИ ІНСТРУКЦІЯМИ ЗАХОДІВ ПО ПОКАРАННЮ ОСІБ ЩО МОРОЗИЛИ ДІТЕЙ А ВЖЕ ВОНИ МАЮТЬ ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ І КРІМ ТОГО ПРИЇХАТИ І ВИБАЧИТИСЬ
28 Лютого 2017, 13:03
чиновники більше бензину виїздили до припяті на прийоми і скандал із бочками ніж дрова коштують для школи ганьба
28 Лютого 2017, 14:05
ДІЙСНО СЕЛИЩНІ І РАЙОННІ ЧИНОВНИКИ ПРИЇЗДИЛИ РАЗІВ 20 ТО ПО 10 Л БЕНЗИНУ ВИСТАЧИЛО Б КУПИТИ 2 МАШИНИ ДРОВ
28 Лютого 2017, 14:07
ПОШЛІТЬ ЦЮ ФОТОГРАФІЮ ГРОЙСМАНУ І ПОБАЧИТЕ РЕЗУЛЬТАТ ДРОВ ЗАВЕЗУТЬ НА ДВА РОКИ ВПЕРЕД
01 Березня 2017, 16:16
тому що ваша припять вінничуку з глядецьом і павлєю по барабану а пех посліднє зроьоно оддав аби ваші діти не мерзли
01 Березня 2017, 16:17
тому що ваша припять вінничуку з глядецьом і павлєю по барабану а пех посліднє зроьоно оддав аби ваші діти не мерзли
01 Березня 2017, 17:19
Лончук толковий директор ? Абсурд!
01 Березня 2017, 19:07
Мій син казав шо директор сьогодні знов був пяненький
01 Березня 2017, 21:23
Таке враження, що Ваші діти не вчаться, а лише за директором спостерігають
01 Березня 2017, 22:09
ми просто це бачимо а начальство ні
01 Березня 2017, 22:13
Директора видно. Він же ни уборщиця. Обличя школи.
01 Березня 2017, 23:50
брехун толковитй ваш директор і алкаш а влада у нас слабачки раз неможуть порядку навести з такими директорами
02 Березня 2017, 13:05
ДЛЯ ВІННІЧУКА ЗАКОН НЕ ПИСАНИЙ ВІ КРУТИТЬ НИМ ЯК ХОЧЕ СОРОМНО ЩО ПЕДКОЛЕКТИВ ЗВЕРНУВСЬ ПО ДОПОМОГУ А СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА НАПЛЮВАВ НА НАС ОДИН ПЯНИЧКА ВАЖЛИВІШИЙ ЗА 15 ВЧИТЕЛІВ ДЛЯ ВЛАДИ ЯКА ГАНЬБА
02 Березня 2017, 19:24
Кажіть правду .Проти директора не 15 вчителів , а лише 5, які хочуть поставити директором Олену і вигадують різні нісенітниці.
02 Березня 2017, 21:47
Да да Олена вже й по селі хвалилася що буде директором а тут такий облом. Інша добра колега вже й могорич виставляла за його звільнення. і вся ця критика це те ж робота їхніх рук.
03 Березня 2017, 02:16
Люди схаменіться. Не тим переймаєтесь.дякуйте богу що живі і здорові.
03 Березня 2017, 12:13
ДІТИ СИДІЛИ В ХОЛОДІ А ВІННІЧУК І ПЕХ ГРІЛИ СВОЇ ТИЛИ В ТЕПЛІ
03 Березня 2017, 23:17
У Припяті булоби все добре якби колектив був дружній ато тіки і думають як комусь насолити. Лончук нормальний директор слухати потрібно колектив весь а робити свої виновки і чесати всіх під одну гребінку тоді буде порядок.Хто спілкувався з лончуком хоть раз то знає що він людина!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03 Березня 2017, 23:30
Зараз Великий піст, тому я радила б Вам зайнятися очищенням своєї душі. <br/>ПАМ'ЯТАЙТЕ, усе в житті повертається бумерангом.<br/>А щодо Олени Іванівни, то це відповідальна, справедлива та хороша людина.
05 Березня 2017, 20:15
А ви самі повірили в ту дурню що написали?