Шацька райдержадміністрація оголосила конкурс на першого заступника голови райдержадміністрації

12 Лютого 2017, 13:00
3091

Відповідне розпорядження про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - першого заступника голови Шацької районної державної адміністрації Волинської області було  видано головою Шацької районної державної адміністрації Василем Голядинцем від 7 лютого 2017 року під № 4.

Також оголошення розміщене на офіційному сайті адміністрації.

Документи прийматимуться до 23 лютого 2017 року, а сам конкурс відбудеться 28 лютого у м.Луцьк.

Донедавна у Шацькій адміністрації на цій посаді працював Сергій Сидорук, котрий також виконував обов’язки голови Шацької РДА до того часу, поки на цю посаду був призначений на конкурсній основі Василь Голядинець.

Віта Шепеля

Коментарі
12 Лютого 2017, 15:38
Для чого дурите людей? І так відомо,що першим заступником буде Плейтух відомий регіонал.
12 Лютого 2017, 22:48
картина голядинець голова рда який був на сесії рвйонної ради коли російську мову хотіли у шацьку зробити державною в якості сільського голови через два три тижні призначить переможця конкурсу плейтуха який був на посаді першого зама при регіонах і теж підтримував російську мову на посаду першого зама тобто регіонали як рулили районом так і будуть щеб януковича запросил і все було б окей то де ж свобода правий сектор бют радикали? хоч віктор і гарний хлопець
13 Лютого 2017, 02:21
Причом тут російська мова? Була б людина толкова а яка різниця що регіонал. А що краще щоб був дабіл радікал? Тут повинен перемогти розум і гідність а не належність жо партії. В радикалів дебілізм зашкалює
13 Лютого 2017, 03:16
А чому нічого не йдеться про вимоги до кандидатів і умови конкурсу???
13 Лютого 2017, 11:00
На конкурсній основі призначений Вася??? Не смішіть !!!!!!!!!!!!! Я разом з ним вчився..... Він ні таблиці множення, ні алфавіту не знає!!!! Цікаво, хто за нього пише???
13 Лютого 2017, 13:38
Повинен перемогти не тільки розум та гідність ....... а в першу чергу відповідальність за прийняті рішення ! Якщо людина готова зайняти відповідальний пост -- то хай буде готова за плату платників податку відповідати за все що він робить для своіх земляків ! Плейтух до речі не найгірша кандидатура ......Не ставте клеймо людині відповідно до партій ...... партіями граються у Верхах ..а в районах і в селах людина славиться ПОСТУПКАМИ.
13 Лютого 2017, 15:00
РОСІЙСЬКА МОВА У ШАЦЬКОМУ РАЙОНІ ЦЕ НОНСЕНС А ЦІ ХЛОПЦІ ЇЇ НАМ ПХАЛИ ЯК ДРУГУ ДЕРЖАВНУ ТО ЯКІ ВОНИ ПАТРІОТИ КРАЮ ЯКЩО ТАКІ ЛЮДИ СТАЮТЬ КЕРІВНИКАМИ РАЙОНУ ТО ПРО ПАТРІОТИЗМ ГОВОРИТИ НІЧОГО ТАК ЗА ЩО СТОЯВ МАЙДАН? ЗА ПОВЕРНЕННЯ РЕГІОНАЛІВ ДО ВЛАДИ
13 Лютого 2017, 17:47
російська мова була ібуде ... а от ті що спекулюють на мовах нічого більше не вміють і ні кого не поважають ...багато є серед нас що говорять рідною мовою--- але брешуть і дурать своіх же!...... ніколи не буде украінцеві рідна англійська чи то польська ! Говорімо різними мовами ...поважаймо іх ... але любити тільки свою рідну !
13 Лютого 2017, 18:12
щось не бачила я голядинця і багатьох інших на мітингу біля кінотеатру а тепер регіонали повертаються один за одним до влади і що вони назад януковича приведеть
13 Лютого 2017, 18:16
У 2017 році мають завершити обєднання громад ну і приєднають до Шацька всіх бідних іщо доброго зроблять?
13 Лютого 2017, 22:11
Люди включіть мізки !!! Шацьку владу ставить гунчик ,гунчика - порошенко. От вам і майдан.
13 Лютого 2017, 22:40
Бувших комуністів і регіоналів не буває.І не захищайте тут святих посадовців - за такі зарплати прості люди так не живуть,а воно туди чогось лізе. Пока в кожному районі не посадять хоч би по одному чиновнику -діла не буде а це просто зробити аби воля була в правоохоронців
14 Лютого 2017, 00:24
Дійсно смішно. Всі добре знають що Голядинець і Плейтух з одної категорії людей, які щойно прийшовши до влади поступають не по закону. То про що говорити далі. Чи варто надіятись що колись настане у Шацьку той час, де будуть СПРАВЕДЛИВІ ТА РОЗУМНІ КЕРІВНИКИ?!
14 Лютого 2017, 02:26
Не дивись на когось. Ми тільки вмієм продавати свого і про свого говорити шо він хужий. Посадовці чи не посадовці то вони хто??? Йди сам на посадовця і покажи шо можеш! А ге пиз..ш тут ! Самі коли вибори то за гроши сидиш в всяких комісіях і списки збираїш а потім вже чесний!!! Продажні укоаїнці!!! Ван ніколи ніхто ше не був добрий!!!!
14 Лютого 2017, 11:47
Ввсю підтримую ! Хоча не так емоційно ....... Але що зробим .... Украінці справді продажні ....Зараз були б вибори і знову те саме ! А скіко платите...... От вам і вся політика.....! Розумний на вибори не йде ! А пенсіонери ... алкаголіки .....продажні голосують---- і роблять свій вибір .В результаті маємо --таку владу яку вибрали нам самі недалекі люди !!!..
14 Лютого 2017, 22:35
ну а народ що не заперечує поверненню регіоналів до влади і так піа адміністрації активні регіонали недавно переглядала шацький край то там є інтервю з усіма регіоналами де вони по черзі розповідали як їм добре а ми де всі якщо таке допускаємо?
15 Лютого 2017, 22:40
найда бере участь у конкурсі і переможе