"Лісники не злодії" - під Волинською обласною радою акція протесту

08 Лютого 2017, 14:30
2961

Близько 200 працівників лісгоспів Волині приїхали на акцію до приміщення Волинської обласної ради.

Вони не згодні з рішенням ради щодо недовіри головному лісівнику Олександру Кватирку.

Акція розпочалася вранці 8 лютого, – пише “ВолиньPost”.

За словами голови обласної профспілки лісівників Павла Матіюка, насправді вони не вчиняли тих порушень, про які говорили депутати обласної ради під час сесії, а саме – розкрадання лісу та створення штучної заборгованості.

«Вони говорили так, ніби нас всіх треба посадити в тюрму, це неправда. Ми не злодії», – заявив він.

Матіюк заявляє, що під керівництвом Кватирка волинські лісівники працюють ефективно, зокрема за минулий вдалося відновити базу відпочинку на озері Світязь, а також перерахувати кошти для допомоги лісництвам в південних та східних областях. «Нам ніхто не дає ні копійки, тому наша вимога – не заважати працювати», – пояснює він.


 

Коментарі
08 Лютого 2017, 16:43
Злодії злодії, вже й грибу не має де рости.
08 Лютого 2017, 16:47
А мордяки такі повиростали від жолудів?
08 Лютого 2017, 17:04
Ага, базу відновили. Спочатку все вивезли, а потім дружно відновили.... Злодії!!!!
08 Лютого 2017, 17:24
А чому бастуєте у робочий час? Зігнали? А утабелі 8 годин стоїть?а автобуса у Луцьк за чиї кошти наймали? А відрядні звідки? Вас в ато.
08 Лютого 2017, 18:13
Цілий батальйон.де воєнком-хай забирає,думаю багато буде добровольців.а ліс як крали так і крадуть.самі по собі приїхали-приказали і приїхали,.
08 Лютого 2017, 18:40
А що я зроблю приказали доставити 25 лісників, приїхали покричали - розїхались
08 Лютого 2017, 18:59
Може лісник простий як і зажене віз сухостою комусь то це ще простимо! А як начальство дачі строїть і вночі лісовози валять повні, і ялики в озера садять то цього пробачати не можна!
08 Лютого 2017, 19:36
Вони якщоб перевірили як вирізають і вивозять фури лісу з Піщи та Кропивник малиб роботи на пів року збирати дані куда і як і хто до цього причетний... Вирізують та вивозять ліс цілими гектарами.... І хто які хатки собі побудував і за які кошти...
08 Лютого 2017, 19:51
Ви ,що не вкурсі ?Треба гроші Зіброву , публіки не хватає Кватирко приказ поїхали до Луцька на концерт.Треба ,щоБ на злодія не казати злодій Кватирко приказ ,Вкрали лісу поїхали .
08 Лютого 2017, 22:58
Ці руки нічого НЕ брали. А може &quot;НЕ&quot; тут зайве...<br/>Знаю... Сам купував без документів... Так у нас заведено ...<br/>Виписати - ні , а у лісника завжди є залишок.
09 Лютого 2017, 01:35
Крали крали я бачив.
09 Лютого 2017, 03:06
в ато ці жирні пики і там ще пів року можна не годувати з них не убуде свині
09 Лютого 2017, 09:31
Лісники всі злодії
09 Лютого 2017, 14:28
Народе волелюбний мій,<br/>ми на землі живем своїй.<br/>Коріння наше з давнини<br/>іще з Трипілля глибини.<br/>.<br/>Віки за нами і літа:<br/>славетна Хортиця свята,,<br/>боями пройдені дороги,<br/>довгі шляхи до перемоги.<br/><br/>В степах могили і кургани,<br/>козацькі шаблі й отамани.<br/>В серцях є то, що не вмирає,<br/>от тільки правди в нас немає.<br/><br/>Ми працьовиті, неледачі,<br/>Господь дав розум нам і вдачу.<br/>То чого ж, браття-українці,<br/>волю диктують нам чужинці?<br/><br/>Ми мовчимо, а нас вбивають,<br/>за правду в тюрмах розпинають.<br/>Чужого слухаєм, шануєм,<br/>свого не бачим і не чуєм.<br/><br/>На Схід і Захід розділили...<br/>Дай Боже українцям сили,<br/>братерства, мудрості й терпіння<br/>наше у єдності спасіння!<br/><br/>В єдиній мові калиновій,<br/>в сім*ї великій, вольній новій.<br/>Отямтесь, браття-українці,<br/>бо згинем, згинем поодинці...<br/>(Соломія Українець)
09 Лютого 2017, 18:48
думаете прица и кропивники то вся робота до вас а скоро те що писочнои перемут буде видно з траси вас не цикавить
10 Лютого 2017, 00:56
А ЩО МОЖЕ БУТИ СПІЛЬНИМ З ЦІМИ ЗЛОДІЯМИ -ЛІСІВНИКАМИ
25 Вересня 2018, 17:52
самі перші злодії-лісники.ліс рубають-щепки литять. ліс сплавляють-аж шуба завертається.