Кабінет посадовця: заступник директора ТМО Любомльського і Шацького районів – головний лікар Шацької районної лікарні

07 Лютого 2017, 16:30
6942

Видання Район.Шацьк продовжує проводити для читачів екскурс кабінетами посадовців Шацького району.

Сьогодні ми завітали у кабінет Світлани Миколаївни Крецу, заступника директора ТМО Любомльського і Шацького районівголовного лікаря Шацької районної лікарні.


 

Чи не найкраще про уподобання людини, її характер та цінності в житті розповість її робочий кабінет.

Кабінет головного лікаря – невеликий, з класичним розташуванням меблів. Вирізняється простотою і скромністю.

Стіл знаходиться навпроти дверей, зліва – меблева стінка, в якій чільне місце займають тридцять томів медичної літератури. 


 

За склом – подаровані рідними та друзями невеличкі іконки, декілька пам’ятних сувенірів. На столі – стандартний набір керівника: комп’ютер, декілька папок із документами. Одразу стає зрозуміло, що зайвих речей у кабінеті немає.


 

Зліва від дверей – три звичайні стільці для відвідувачів, а також невеличкий холодильник для зберігання медикаментів. Навпроти -- фото-картина із зображенням вечірнього міста.

 

«Чи не найбільшу цінність в цьому кабінеті для мене мають сувеніри від рідних, і, звичайно, квіти. Дуже їх люблю.» -- говорить Світлана Миколаївна.

 

Зліва на стіні – почесні відзнаки, які головний лікар отримала за роки роботи в медичному закладі.

 

1

1


 

Віта Шепеля 

Коментарі
07 Лютого 2017, 19:08
лікар взагалі--то лікує ...... а не насолоджується затишним кабінетом ....в Шацьку завжди були прфесійні лікарі ..... Семен Іванович покійний..Неля Іванівна ..Бондаренко...ШАНА ІМ І ХВАЛА !...нехай Крецу не завхоплюється квітами в кабінеті а до пацієнтів навідається ... не всіх же хворих Матейчик лікувати .....
07 Лютого 2017, 22:57
З повагою ставлюся до головного лікаря, уважна, людяна,привітна, профі.
07 Лютого 2017, 22:58
ХОРША ЛЮДИНА І ДОБРИЙ КЕРІВНИК
07 Лютого 2017, 23:20
Світлана Миколаївна - хороший лікар, професіонал своєї справи! Завжди привітна та дуже приємна людина!!!
08 Лютого 2017, 00:03
А ви "шачани з повагою", даруйте, і керівникові в одне місце не заглєдуйте. А Світлана Миколаєвна дійсьно керівник на своєму місці, і вона краще знає кому і кого лікувати, і до пацієнтів вона навідується також. Відразу і з далека видно людину котра не любить квіти..
08 Лютого 2017, 01:01
Судячи з грабівського акценту Віктора-""заглєдує"добра сраколизка того ж керівництва.!!!!!!!!!
08 Лютого 2017, 01:07
Невже сама-наталя дмитрівна
08 Лютого 2017, 12:04
там своя мафія..... аби скоріше бабло здерти поки пацієнт неопомятався .......
08 Лютого 2017, 13:40
Ну да.квартиру треба ж достроїти що на больнічному старому дворі.от халява до сталася.за які такі заслуги,Світлано?а кабінет гарний-для п'янок з дмитрівною.сейф треба показати з баблом за леві групи,медогляди таможнікам-а не книжечки.
08 Лютого 2017, 18:38
Шкода, що ми втратили повагу до лікарів, адже є ті, хто її заслуговує!!! Світлана Миколаївна чудова людина! Ніколи не відмовляє у допомозі!
08 Лютого 2017, 19:35
Мало віриться,що така чудова.
08 Лютого 2017, 20:23
Світлана Миколаївна чудовий лікар і прекрасна людина. А я так розумію, шановні "шачани з повагою" заздрість погане почуття. І по мимо лікувальної роботи, у заступника генерального директора є ще і адміністративна робота. Покажіть ще хоча б подібний заклад у Волинськвй області де був би такий порядок? І як на мене, то з таким дефіцитом кадрів ні один пацієнт не лишається без уваги. А те що стосується житла, то у всьому цивілізованому світі коли лікарів ЗАПРОШУЮТЬ на роботу, повинні забезпечити житлом і повірте, ремонт там скромний і "золотих унітазів" немає.
08 Лютого 2017, 20:39
До "цивілізованого" світу Нашим людям далеко, судячи З заздрості І грязі ВИЩЕСКАЗАНОГО. ...Та це не заважає нашому шановного головному лікарю бути чудовою людиною, гарним лікарем і керівником.Це Людина з великою букви і говорити про неї гадості можуть лише ті хто хоче зайняти іі "крісло"і не знає, як "вкусити".
08 Лютого 2017, 21:55
Хороша і чуйна людина. Ніколи не пройде осторонь чужого горя. Побільше би таких керівників!!!
08 Лютого 2017, 23:08
От люди...не пройдуть мимо...обіллють гряззю і вчителя, і лікаря....
08 Лютого 2017, 23:13
таких в шацьку не було треба забрати з староївижви.
08 Лютого 2017, 23:48
???
09 Лютого 2017, 00:48
БлЕстить)Зразу помітно що з ряду інтелігенції)Позор!!!
09 Лютого 2017, 00:51
Вікторе,навчіться правильно писати!Не блЕстить,а блИстить. Від слова блИстіти!!!
09 Лютого 2017, 01:02
Не соромно таке писати? Майте повагу в першу чергу до себе! Заздріть мовчки! Зазвичай такі коментарі лишають ті, хто сам не реалізований у своєму житті.
09 Лютого 2017, 01:21
Не соромно таке писати? Майте повагу в першу чергу до себе! Заздріть мовчки! Зазвичай такі коментарі лишають ті, хто сам не реалізований у своєму житті.
09 Лютого 2017, 05:40
А докази в когось є чи одна чухня!!!бабські сплєтні!!!
09 Лютого 2017, 10:51
Читаючи все вище сказане, можна зробити висновок- Світлана Миколаївна самодостатня, порядна і реалізована жінка яка не боїться відкритись до людей. Щира як із пацієнтами так і з людьми з якими спілкується у повсякденному житті. А ті хто залишають такі коментарі це просто закомплексовані "кури" які сидять у своєму курнику і шукають приводу попліткувати і обговорити чуже життя, тому що своє не є таке яскраве та цікаве. Отож звертаюсь до так званих "курей" озирніться навколо і наведіть порядок у своєму житті, а не лийте бруд на інших.
09 Лютого 2017, 11:55
!!!!!!!
09 Лютого 2017, 12:12
Немає чого заступатись за світланою.вся статістіка вже коментарі пише виправдати,але це не довго.як звільнять свєту-побачемо,скільки гавна спливе.а маріонєтки остануться,да-НАТАЛЯ!
09 Лютого 2017, 12:41
Тільки "убога","нещасна"людина може таке писати, співчуваю вам. ...тільки тоі радості, що когось обгадити
19/04/2024 П'ятниця
19.04.2024
18.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром