В Шацькій об’єднаній територіальній громаді створено гуманітарний відділ

01 Лютого 2017, 15:30
4236

У зв’язку з тим, що до Шацької ОТГ в управління переходять об’єкти освіти, у виконавчому апараті буде діяти гуманітарний відділ

Відповідне Положення про новостворений гуманітарний відділ виконавчого комітету селищної ради представив депутатам на затвердження на сесії селищної ради, яка відбулася 26 січня, начальник відділу Анатолій Павлей. Відділ буде юридичною особою, матиме самостійний баланс та рахунок в банку. Мета відділу – створення належних умов для розвитку особистості та творчої реалізації кожного громадянина, який проживає на території громади. Згодом відділ матиме свій штат, який доповнять чотирма працівниками. 

Завдання відділу – створити рівні умови доступу до освіти, здійснювати навчально-методичне керівництво, комплектування навчальних закладів. Зараз відділу підпорядковуватимуться сім шкіл та чотири дошкільні навчальні заклади. Згодом відділ матиме повноваження не лише у сфері освіти, а й культури та охорони здоров’я. При відділі діятиме рада керівників навчальних закладів. Фінансування його здійснюватиметься за рахунок коштів селищного бюджету.

Віта Шепеля

 

Коментарі
01 Лютого 2017, 20:47
два начальники освіти у районі а зарплату не виплатили та зрештою що від павлея чекати вигнали з районо то пішов у селищну раду
01 Лютого 2017, 21:41
Розвалив освіту в районі, тепер добиватиме її в окремо взятій громаді. Яке із поставлених завдань він може виконати, якщо і раніше крім ноутбука з фільмами і музикою він нічого не бачив. Тільки у відділі освіти були люди, які виконували роботу, а він робив вигляд, що керував. А хто ж в новому відділі працюватиме?
01 Лютого 2017, 21:43
<p>Дайте йому в обовязки пісні співати, то з тим може і справиться. Тільки не давайте компютера з доступом до інтернету, бо зарубає вам всю систему.</p>
01 Лютого 2017, 21:57
Дійсно розвалив освіту! Як ви думаєте, від хорошого керівника будуть втікати підлеглі, щей в такій кількості? Якщо ми в громаду беремо на посади таких людей, той роботи ефективної громади не буде!!!
01 Лютого 2017, 22:02
Не бачу його керівником, та ще й такого відділу! Нехай Віннічук буде обережним, а то платитиме за інтернет великі суми, він же цілий день по скайпу із дітьми, які за кордоном спілкуватиметься...)))))
01 Лютого 2017, 22:12
Скільки можна роздувати штат дармоїдів в районі -та скоро на одного працюючого буде по три чиновника ,а хто ж робити буде?Завдання відділу повний ідіотизм ,а фінансує сільська рада з наших кишень.Шановні посадовці беруться не за ті проблеми
01 Лютого 2017, 22:18
НАЙКРАЩА ХАРАКТЕРИСТИКА ЩОДО ПІДБОРУ КАДРІВ ЧЕРЕЗ КОНКУРС ПРИЙДЕ ДВА ЛЕДАЦЮГИ І ВИБИРАЙ ХТО З НИХ КРАЩИЙ
02 Лютого 2017, 11:02
У ВІННІЧУКА ПРАЦЮЄ 32 ЧОЛОВІКИ А НА РЕМОНТ САДОЧКА НА СЕЛІ НЕ ВИСТАЧАЄ КОШТІВ ПРИ СОРОЦІ ПРАЦЮВАЛО 15 ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТОДІ СПІВЧУТТЯ
02 Лютого 2017, 11:12
Да, Толя, тебе тут "поважають"/*!!!!
02 Лютого 2017, 13:35
А де його поважали? Ні риба ні мясо.
02 Лютого 2017, 22:59
Шкода, що пульмо не у вашому підпорядкуванні!!!!!
07 Лютого 2017, 17:16
Народні депутати мають змогу таки віддати борг реформі. #закон #ВР<br/>http://decentralization.gov.ua/news/item/id/4186