Гаївка: священик пошкодив автомобіль місцевого жителя

01 Лютого 2017, 10:40
3869

В селі Гаївка священик кинув колоду в собаку, а попав у машину.

Про це повідомили місцеві жителі. Фото також надали вони. 

«В селі Гаївка отець Петро йшов по вулиці, веселий. Аж тут гавкнув сусідський собака, і щоб його втихомирити, батюшка кинув колоду. Але трохи промахнувся і попав в автомобіль», - йдеться у повідомленні.

Конфлікт мирно врегулювали, священик відшкодує пошкоджене майно.

1

 

Якщо маєте цікаву новину, надсилайте на електронну адресу видання Район.Шацьк: [email protected] або скористайтеся послугою "Додати новину" (на головній сторінці сайту).

 

Коментарі
01 Лютого 2017, 13:13
але ж і цікава новина!!!!!
01 Лютого 2017, 18:21
То що батюшка як завжди були пяні
01 Лютого 2017, 20:37
Не перетворюйтеся будь-ласка на жовту пресу. Чи може у вас інформаційний голод, тоді порада - заблокуйте коментарі або фільтруйте і "непотрібні" видаляйте.
01 Лютого 2017, 21:53
а це не новина а просто анекдот в кінці газети на останній сторінці.А чому потрібно коментарі блокувати або фільтрувати -священники такі самі люди і вони помиляються -чи ВИ виділяєте їх в окрему касту.Розсмішив ,врегулював -все ,живем далі
02 Лютого 2017, 01:22
Добре що на тому місці не стояла якась дитина, чи просто людина, як таким поліном можна взагалі в когось кидати? Тим більше батюшці! Дааа хороший приклад подає батюшка своїм прихожанам! Скоро всі почнуть пити і кидатися полінами а ми будем казати що це нормально ским не буває!
02 Лютого 2017, 02:52
Прихожанам такий батюшка підходить, своїм прикладом показує, як не потрібно робити , коротко кажучи - "Духовний наставник"
02 Лютого 2017, 10:07
Я їхала велосипедом, ці собаки були на прогулянці з «хазяйкою» і одна з 5 собак мене вкусила за ногу. Хазяйка навіть не відреагувала, господар пообіцяв розібратися з собаками, але вони і далі нападають на людей. Шкода ,що не подала заяву.
02 Лютого 2017, 14:15
Шановні господарі, про ваших собак знає все село, як так любите тварин, то заберіть їх додому і цілуйтеся з ними. Розвели зграю, яка з кожним роком збільшується. Там їм не місце. Ваші собаки не дають пройти, проїхати спокійно, ні діткам, ні дорослим. Натомість вибігають цілою зграєю і гарчать. Кому це приємно? Батюшка захищався.
02 Лютого 2017, 16:03
Судячи по фото колода не маленька і хто знає щоб було аби хтось там стояв,а боротися з собаками такими методами нічого не дасть.Хай батюшка звернеться в поліцію бо є закон за яким власників за таке покарають .просто ніхто цим не займається пока самого не вкусить якась шавка
02 Лютого 2017, 19:29
Дійсно батюшка сильно пють
02 Лютого 2017, 19:33
Видко батюшка має добре здоровя,якщо кидає такі колоди
02 Лютого 2017, 21:20
А Батюшка і не таке ще можуть.
02 Лютого 2017, 21:36
Заздріть мовчки.
03 Лютого 2017, 01:41
нікого не захищаю але на себе дивіться хто скільки п&quot;є, а то когось так відразу видно<br/>хтось поганий а я СУПЕР - от українці...
03 Лютого 2017, 02:29
Це отець Петро тренується до змагань по метанню колоди які відбудуться у Шацьку 9 травня.
03 Лютого 2017, 06:08
В отця Петра є всі шанси вибороти перше місце на змаганнях
03 Лютого 2017, 06:10
Батюшка і до чужих молодиць нівроку
03 Лютого 2017, 06:12
То просто була неякісна самогонка
03 Лютого 2017, 13:34
А Вам обідно, що не до Вас? Дивіться за своїми чоловіками.
03 Лютого 2017, 22:23
То може батюшка не поділив кобіту,варто розібратися
03 Лютого 2017, 22:25
А ЩО З ЦЬОГО ПРИВОДУ ДУМАЄ МАТУШКА
03 Лютого 2017, 22:27
У НИХ МАБУТЬ ЛЮБОВ НА ТРЬОХ
05 Лютого 2017, 11:29
Батюшка свої гріхи відмолить, а ми про свої подумаймо!
10 Лютого 2017, 01:59
Такий батюшка не потрібний прихожанам
19 Лютого 2017, 13:03
А СВЯЩЕННИК ВІДШКОДУВАВ ПОШКОДЖЕНЕ МАЙНО???????