В Шацьку скоро з'явиться службове житло для медиків

29 Січня 2017, 21:00
3717

Під час зустрічі з громадою керівники Шацького району повідомили, що в селищі незабаром надаватимуть службове житло для медиків.

Як відзначив Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, проблема відсутності в Шацькій районній лікарні медиків є досить серйозною. Молоді фахівці відмовляються від роботи в медичній установі через те, що не мають де жити.

У зв'язку з цим районна рада прийняла рішення переобладнати приміщення старої лікарні під гуртожиток для медиків. На сьогодні вже написано відповідний проект, вартість робіт з реконструкції становить 3,6 мільйона гривень. Також на територію завезено деякі будматеріали. В районній раді надіються на співфінансування з обласного та державного бюджетів.


 

В свою чергу Василь Голядинець, голова Шацької районної держадміністрації, поінформував присутніх про те, що звернувся до Володимира Гунчика, голови Волинської облдержадміністрації, з запитом про можливість надання 5-ти квартир у приміщенні, де розташований Приватбанк (тепер державний), як службове житло медикам Шацької районної лікарні. 

1

 

Коментарі
30 Січня 2017, 00:52
Цікаво чи це втілиться в життя..чи просто слова..
30 Січня 2017, 03:22
Цю лікарню потрібно давно закрити!Виділяти такі гроші на житло для "спеціалістів"?В лікарні Шацька вміють дууууже добре лікувати фантомні запалення.Тож звичайно легше лікувати те,що самі придумали,а не встановлювати справжній діагноз.
30 Січня 2017, 11:11
Про закриття лікарні в Шацьку можуть говорити лише "недалекі"люди, або ті, хто ніколи не хворіє.
30 Січня 2017, 11:31
Любомльсий госпітальний округ потрібен однозначно і житло для лікарів вкрай необхідне щоб було кому ставити діагнози (пора вже заміняти пенсіонерів) Буде державне фінансування округу-буде розвиток медичних послуг в Шацьку Це ж очевидно
30 Січня 2017, 12:47
замінять пенсіонерів? згідна! а на кого?на доктора Хауса? ви подивіться на молодь в нашій лікарні яка навіть крапельницю поставити не може бо не попаде голкою, яка не знає елементарних речей бо вивчилась за сало! скрізь розруха,але найбільше , що мене лякає то медицина, бо там повний хаос. не доведи Господи захворіти самому, а якшо ще й дитина хвора - капець! в Любомлі - той самий хаос, переконалась на власному досвіді! поки не буде змін у Мінздоров"ї то ми на місцях не зрушимо з мертвої точк бо ми безсилі! я за надання житла медикам, але не аферистам, а фахівцям!!!
30 Січня 2017, 13:04
я був здоровим,поки доктор не взнав,що в мене є гроші.
30 Січня 2017, 16:38
памятає найда і клімчук та дибель розпинались про житло для молодих лікарів і де воно? Так і ці фаховці зроблять ві нової влади
31 Січня 2017, 01:24
Молоді лікарі? Аж страшно стає) не знаєш вже що гірше чи ті пенсіонери, яким самим лікуватись треба, чи молоді медики які справді вивчились за сало;)
31 Січня 2017, 01:45
Шановна пані Шачанка,відповім вам на ваш коментар щодо "недалеких" людей чи тих,що ніколи не хворіє.В тому то і справа,що лікуюсь я до сьогоднішнього дня в Луцьку,бо в лікарні Шацька такі "гарні спеціалісти"мене лікували.Вже 15 років їхнє" лікування"виправляють справжні лікарі.Наслідки діагнозів лікарів Шацька страшні!Скільки ще їх будуть виправляти страшно й подумати.Дай Боже Вам не хворіти.
31 Січня 2017, 19:09
скоро все стана на своє місце хто на кладовище хто поживе трохи отак і буде
31 Січня 2017, 23:19
чого боїтесь назвати прізвище яке вас скалічило.назвіть ганжала наталія дмитрівна двойочниця .вивчилась за щот колгоспу перемога . таких лікарів подальше треба відправляти.
31 Січня 2017, 23:19
чого боїтесь назвати прізвище яке вас скалічило.назвіть ганжала наталія дмитрівна двойочниця .вивчилась за щот колгоспу перемога . таких лікарів подальше треба відправляти.
01 Лютого 2017, 01:19
Яка різниця хто мене залікував.В Наталії Дмитрівни я не лікувалась.В нашій лікарні багато дипломованих спеціалістів калічити людей.
02 Лютого 2017, 17:49
Ну звісно, найлегше обливати "гразю" лікарів,говорити різну брехню...Візьмість вивчіться 6 років інституту,3 роки інтернатури,попрацюйте років 10 в нашій Шацькій лікарні і тоді придумуй те і обгаджуйте лікарів .А,доречі, "двойочників"до медінституту не беруть. Просто смішно читати "грязь"недалеких завісників.Наші лікарі найкращі!!! І ніколи вжитті лікар нехоче гірше для пацієнта! ЗДОРОВ'Я ВАМ
02 Лютого 2017, 22:30
...І РОЗУМУ...
02 Лютого 2017, 23:08
розуму лікарям щоб нормально лікували а нетільки гроші брали.