В Шацьку збираються сатаністи?

27 Січня 2017, 19:30
8995

В селищі, можливо, відбуваються зібрання сатаністів.

Таке припущення зробив один з місцевих жителів, який мешкає поблизу старих запущених приміщень Шацького рибцеху (вулиця 50 років Перемоги). В них давно не ведеться ніяка діяльність, двері завжди відчинені.

Саме на стінах одного з них були виявлені дивні тексти, зокрема пісень російського гурту «Найти выход», написи «Бога нет» і символічні малюнки: перевернута пентаграма (п'ятикутна зірка) - символ диявола, свастика. На підлозі - два похоронні вінки.

2

1

2

1

1


  

Коментарі
27 Січня 2017, 23:19
скоріш за все, підлітки! але це небезпечно! вчителі, викладачі і правоохоронці повинні бути уважніші! такий спосіб самовираження і дій може мати дуже негативні, непередбачувані, Небезпечні наслідки!<br/>Будьте спостережливі до тих, хто поруч! Будь уважні до власних дітей!..
27 Січня 2017, 23:48
Якщо це дійсно правда,що серед нас є такі люди,це дуже дуже небезпечно, як відомо у сатанистів є жертвоприношення,аж мурашки по шкірі! Бережімо себе і наших дітей,велика просьба до правоохоронців перевірити цю інформацію...
27 Січня 2017, 23:52
так, правоохоронці повинні відреагувати на це!!!
28 Січня 2017, 00:06
судячи по фото, надписи робила одна людина (почерк підлітка , і скоріше за все це дівчина)
28 Січня 2017, 00:38
Дивлячись на вінки, стрічки жовто-блакитні, напевно сперли десь з пам*ятників))) раніше в Шацьку школярі захоплювалися такими темами, типу ставити життя на таймер, поки не знайдеш сенсу... А тепер це вже не модно і не актуально)
28 Січня 2017, 04:18
Який жах! Напевне це підлітки, але точно у цієї особи проблеми з психікою! Думаю, що правоохоронцям і службі у справах дітей варто звернути на це увагу!
28 Січня 2017, 23:29
Нехай батьки уважніше слідкують, по яких бомжатниках ходять їх діти.
29 Січня 2017, 00:08
Я бачив купку людей, які знущались над котом. Вони, дійсно, виглядали як сатаністи. Можливо, це написали вони.
30 Січня 2017, 00:30
Слава сатані)
30 Січня 2017, 11:00
Служба у справах дітей запрошує до співпраці тих, хто володіє достовірною <br/>інформацією.
30 Січня 2017, 14:01
Хто що знає хай тут дасть інформацію, напише.Можливо і правоохоронці зацікавляться...
30 Січня 2017, 18:53
А ви щось знаєте???
31 Січня 2017, 03:04
може то той пацан з коледжа в якого в контакті фотки з кладбіща<br/>його тоже вроді богдан звати
31 Січня 2017, 16:00
Це друзі орисі тимошук а бо це вона сама
31 Січня 2017, 16:00
Це друзі орисі тимошук а бо це вона сама
31 Січня 2017, 16:23
Навіки Слава)
31 Січня 2017, 17:37
Маєш якісь докази?
31 Січня 2017, 18:23
По перше знаки не правильно намалювали. По друге це не сатаністи, а хвора на голову сирота. По третє жертвоприношення давно в минулому є інші методи, а ті хто роблять ось так як на фото це ті хто не знає з чим має справу, вони розплатяться за це, і помиратимуть рідні. Таким не жартують, а тим паче не бавляться. Дитино якщо ти читаєш це, сходи в церкву. Було б не поганно змити ті надписи, від гріха по далі.
31 Січня 2017, 23:46
Продам контакти Шацьких сатаністів.
31 Січня 2017, 23:46
Продам контакти Шацьких сатаністів.
31 Січня 2017, 23:50
Шановні батьки, подивіться сторінку ВКонтакте вашої дитини. Багато цікавого там для себе відкриєте.
01 Лютого 2017, 00:07
Сатаністи найшлись. Відрізали їм голови. Слава ІГІЛ.
12 Лютого 2017, 14:06
а ЯКЕ призвище у цього богдана у якого фотки з кладовища?