Допоможімо 3-річному Михайлику з Шацька стати на ноги

23 Січня 2017, 22:40
4879

Трирічний Михайлик Романчук із селища Шацьк має діагноз "Дитячий церебральний параліч".

Хлопчик росте розумним, допитливим, з задоволенням грається з іншими дітьми, проте не ходить і не сидить самостійно. 

У дитини відразу після пологів померла мама, виховують хлопчика тато і бабуся. 

Лікарі кажуть рідним, що Михайлик може почати ходити, проте потрібне тривале лікування в спеціалізованих лікувальних закладах та реабілітаційних центрах. А на це необхідні великі суми коштів, яких у сім'ї немає.

Бабуся дитини Ольга Миколаївна слізно просить шачан і всіх небайдужих людей допомогти поставити хлопчика на ноги.

Навіть маленькі суми допомоги стануть у пригоді - родина боїться, що через безгрошів'я вони упустять найбільш оптимальний період лікування.

Тим, хто бажає підтримати напівсироту,прохання перераховувати кошти на картку Приватбанку бабусі Михайлика:

5168 7555 2033 3226

(Романчук Ольга Миколаївна).

Телефон бабусі Ольги Миколаївни: 098-60-93-266.

Родина хворої дитини дякує усім, хто відгукнеться на прохання допомогти.

 

Коментарі
24 Січня 2017, 01:56
Бідна дитина, зі щирого серця бажаю стакти на ноги
24 Січня 2017, 11:09
Це добра справа допомогти тому хто в цьому має потребу.<br/>+ це ознацає що гроші відправив. Прохання хто має інтернет і читає цей пост, непроходьте мимо. Кожні 50грн чи 100 грн допмоги і пацан буде ходити. Недай Бог нікому без мами рости. <br/>Хто закинув гроші ставте просто плюс.
24 Січня 2017, 11:46
+
24 Січня 2017, 18:17
Дай Бог,щоб все було добре
24 Січня 2017, 18:17
+++++100
24 Січня 2017, 20:50
+++
24 Січня 2017, 20:52
+
25 Січня 2017, 17:42
Дорослі. Коли ми почнемо каятися та жити по Євангелію? Скільки наші діти повинні страдати через нашу безбожність?
25 Січня 2017, 18:53
дайте контактний телефон сім ї
25 Січня 2017, 20:36
Дайте контактний телефон сім і!!!
25 Січня 2017, 23:55
0986093266 бабуся Михайлика Ольга Миколаївна
26 Січня 2017, 00:50
Телефон бабусі Ольги Миколаївни: 098-60-93-266
26 Січня 2017, 01:33
Дякуємо Богові за те, що дитина добре розвиваеться розумово, а на ножки ми його обов'язково поставимо!!! <br/>З народження лікарі боролись за його життя. Народився Михайлик недоношеним, навіть не було семи місяців і з вагою трохи більшою одного кілограма. Два місяці провів у лікарні. Потім постійне медикаментозне лікування для розвитку головного мозку. Масажі у невропатолога (4 курси до 10 місяців). Заняття з інструктором по плаванню у ванні, навіть навчтвся пірнати і затримувати повітря. Поміж цим усім дитина часто хворіла, бо з народження на штучному вигодовуванні і ліках, імунітет слабкий.<br/> Далі консультація у дуже хорошого ліуаря в Білорусії і страшний діагноз ДЦП (там дивувались чому ще досі цей діагноз не поставили в Україні і не дали групу). Пройшли курс масажів там. Стало зрозуміло, те що ми вважали за нормальний розвиток( він стояв, тримав іграшки, лажачи на животі піднімав голову тощо) було наслідком підвищеного тонусу. Після масажу м'язи розслабились і навіть іграшки в руках не тримались... Через місяць лягли в Бресті на курс лікування в клініку ТОНУС. Спеціалісти не тільки професіонали, а й чуйні і прекрасні люди. Навчили нас як правильно носити таких дітей, в якому положенні класти спати, розповіли про необхідність ортопедичного взуття тощо.<br/>Після цього і в Україні нам поставили діагноз і тепер Михайлик з татом кожні 2-3 місяці лягає на реабілітацію в лікарню. Крім цього декілька разів в перерви між лікуваннями ми наймали в Шацьку масажиста для занять фізкультурою. Проходили курс в приватному реабілітаційному центрі у Львові, де лікують таких діток по методу Козявкина. Нещодавно у Луцьку закінчили курс терапії у центрі східної медицини ВЕЛОС. А ще в Луцьку тато з Михайликом їздили на Служби Божі до отця Георгія. До нього їдуть багато людей з різними проблемами і з Божою ласкою отримують зцілення або полегшення своїх хвороб. <br/>Ще у Михайлика є багато іграшок і різних ортопедичних механізмів, одні з них змайстрував дідусь з татом (той що на відео)а інші нам виділила соціальна служба. Не ШАЦЬКА, там від нас відмахнулись ще після народження. Михайлик народився у Львові, відповідно і лікувався у львівських лікарнях. Хоч дитина була прописана в Шацьку, що по закону дозволяло оформити соціальну допомогу, нам сказали щоб ми навіть не пробували її тут оформляти, БО ЯКЩО КОМІСІЯ ХОЧ РАЗ НЕ ЗАСТАНЕ ДИТИНУ ПО МІСЦЮ ПРОПИСКИ, ДОПОМОГУ ВІДРАЗУ ЗАБЕРУТЬ!!! Навідміну від &quot;наших&quot; львівські, зовсім чужі, але небайдужі соцслужбовці, знаючи що дитина там не живе ще й по сьогоднішній день допомагають чим можуть. ЗА ЩО ЇМ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!<br/>Зараз наш хлопчик досягнув віку &quot;Я САМ&quot;, все йому хочеться робити самому, та нажаль не все він може. Михайлик дуже любить співати з бабусею і дідусем. Ще він пам'ятає напам'ять усі мультики(а їх дуже багато). Вміє рахувати. Бабуся вчить його віршики і пісеньки. А коли він бачить діда, відразу каже: &quot;Ходити!&quot;, бо дідусь його найбільше водить по хаті. Та найбільше Михайлик любить тата. Він просто на нього дивиться і радіє, спить спокійно лише коли тато вдома. У них неймовірно тісний зв'язок...<br/>На завершення цвєї розповіді хочу ВАМ УСІМ ПОДЯКУВАТИ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!!!
31 Січня 2017, 19:01
Дай Боже Михайлику здоров'я!<br/>Люди, приєднуйтеся до допомоги!