Шацьк: на вулиці Природна під колеса автомобіля потрапила жінка

17 Січня 2017, 19:00
2676

У Шацьку під колеса автомобіля потрапила 50-річна місцева мешканка.

Аварія трапилася у понеділок, 16 січня.

Про це повідомляють у прес-службі волинських правоохоронців.

Зокрема на вулиці Природній «ВАЗ 2106» збив жінку. За кермом легковика перебував 35-річний мешканець райцентру.

Постраждалу госпіталізували у відділення травматології Ковельської центральної районної лікарні.

За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України відповідно.

Коментарі
18 Січня 2017, 00:11
Це погано,,,<br/>Але виноватих слід пошукати і в стінах селищної ради...<br/>По вул. Природнй громадянам та школярам зранку ніде йти , оскільки тротуарів на цій вул не має, а ті що є нечищені від снігу.<br/>Та й хотілось би правоохоронців запитати, коли вони останній раз проводили розяснювальну роботуз ПДР по школах, адже діти зранку по вул.Природній йдуть та їдуть на велосипедах просто по серед дороги.<br/>А ЦІКАВО, НАША ВЛАДА ЧИТАЄ ЦІ КОМЕНТАРІ І ЧИ РОБИТЬ ВИСНОВКИ З ЦЬОГО,
18 Січня 2017, 10:08
Діло не втротуарах а в людях, по вул. Незалежності, біля казначейства, хоч і є тротуар,він прочищений і посипаний, всеодно люди ходять по дорозі і це не тільки там а по всьому Шацьку.
18 Січня 2017, 11:40
зима є зима але тротуари чистити треба але поки селищний голова буде їздити на роботу на 8 00 і півгодини травити анекдоти перед селищною радою не заходячи до приміщення то порядку не буде
18 Січня 2017, 15:36
Іване , а що ти вчипився в того голову?<br/>А де депутати і для чого ми їх вибирали - щоб землю деребанили...<br/>А перед виборами всі такі грамотні були. А тут не язиком молоти.<br/>Рішення завжди є, було б бажання та воля.<br/>В центрі Шацька теж не краще. Світлофор коли буде? А дорожні знаки по вулицях.<br/>А то білоруси жахаються, особливо в базарні дні біля церкви та на колі біля кінотеатру.
18 Січня 2017, 15:47
Іван сам стояв з головою і реготів з тих анекдотів- я бачив
18 Січня 2017, 18:09
Мені можна я на роботі
18 Січня 2017, 22:34
Ганьба селищній раді!!!! Дороги грейдеровані тільки в центрі Шацька, а околиці, як хочте, так і ходіть, слизота!!!! Ганьба!!!!!!!!!!!!
18 Січня 2017, 22:39
Діти в школу йдуть дійсно посеред дороги і не розуміють, коли їде машина і слизько, важко загальмувати, бо машину несе по слизькій дорозі. Батьки привчайте дітей правил дорожнього руху!!!!тай ДАІ варто було б в школу навідатись для профілактичної роботи. А навіщо нам комонгосп такий???не почищені дороги, не посипані...нема керівника, як в Білорусії, щоб боялися не якісно робити свою роботу...
19 Січня 2017, 00:36
Знака обмеження швидкості 50 км якого потрощили вже вдруге невідомі біля казначейства і досі не встановили. Відповідні заяви були написані керівництву селищ.ради. Вада нереагує.
19 Січня 2017, 12:52
А ХТО ОЧОЛЮЄ СЕЛИЩНУ РАДУ ТОЙ І НЕ РЕАГУЄ
19 Січня 2017, 13:44
Комунальників на ГІЛЯКУ.<br/> А наш голова читає ці коментарі?<br/>Цікаво було б почути його думку...
20 Січня 2017, 01:00
Не готуйте гіляку ближньому, сам на неї скоріше втрапиш.
20 Січня 2017, 10:58
Це ж не грамоти отримувати а працювати треба від зорі і до зорі а мер так не навчений тому треба міняти або підхід до роботи або мера
21 Січня 2017, 02:10
Сталася біда, слизькі дороги, а де ж європейська техніка, хіба на металоломі?Пани Віннічук і Коваль, дійте,а не вихвалюйтеся здобутками...А в селах громади що діється?До роботи ,хлопчики!