З 1 березня зросте плата за електроенергію

17 Січня 2017, 13:00
2712

1 березня в Україні підвищать тариф на електроенергію для населення з 1,29 грн до 1,68 грн за кВт·год у межах найбільш поширеної норми від 100 до 600 кВт·год, що є останнім підвищенням згідно з меморандумом з МВФ від лютого 2015 року, пише «Слово і діло».

Пільгоий тариф до 100 кВт·год включно підвищиться трохи менше, на 26%, з 0,714 до 0,9 грн за кВт·год.

Тариф у межах норми «для багатіїв» (від 600 кВт·год і більше) підвищиться найменше – лише на 3%, з 1,638 грн до 1,68 грн за кВт·год.

Відзначимо, що поки електроенергія для приватних споживачів продовжує зростати, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення знизити оптово-ринкову ціну електроенергії з 1 січня на 10% і з 1 квітня на 5,8%.


 

Коментарі
17 Січня 2017, 15:54
Та скільки можна???<br/>Як з такими під.... можна миритись? Скоро знову на Майдан підемо. <br/>Коли вже пенсії отак щоквартально піднімати будуть???<br/><br/>За те, Тереті Олександру лічильник ставити не хочать - тому, що він правильно щитає.<br/>На палі садити їх пора, а Сорочука в першу чергу, за його відношення до простих людей.
17 Січня 2017, 19:52
СОРОЧУК О НАЙМАНИЙ ПРАЦІВНИК А ДЕ РОБОТА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЦЕ Ж СЕЛИЩНА РАДА ПОГОДЖУВАЛА ВСІ СПРАВИ ПО ЕЛЕКТРИЦІ ТО МОЖЕ ПОРА ДУМАТИ ПРО ТИХ ХТО ЗРОБИВ ТАКУ АХІНЕЮ Є Ж І ПІДПИСИ ТИХ ХТО ХОТІВ ДОБРА ЛЮДЯМ А ТО ГРАМОТИ ДАЮТЬ ЗА ЩО?
17 Січня 2017, 20:33
Сорочук - це людина, яка захищає інтереси власника, і його задача максимум покласти в карман, і мінімум інформації.<br/> Хто знав, про те, що можна ставити двузонні лічильники трифазні без обмежувачів до 1 листопада...?<br/>А на всі запитання у них одна відповідь - &quot;а де ж ти раніше був&quot; <br/>Це ніби ми тут пушисті , але треба було прийти раніше.<br/>Я особисто ніодному електрику не вірю.
17 Січня 2017, 21:55
Іване, що ви з тими грамотами вчепились, Віннічук сам є потерпілим, адже будинок збудував, а світла немає і жити там неможе. Відповідати перед нами мають в першу чергу Матвійчук Тетяна Вікторівна яка була на той час юристом і ознайомлювалась з цим договором та як юрист мала розуміти, що то просто безвихідь і селищний голова, який чи -то так довірився своєму &quot;класному&quot; юристу і сам неудосужився прочитати бо багато сторінок чи вже просто незнаю. У мене немає слів і злість аж розпирає, бо як можна бути такими тупими і наглими, щоб так загнати своїх же людей в глухий чорний кут. І мова іде не про одну людину , а про ціле населення району, про 17 тисяч
17 Січня 2017, 22:59
Нарешті в Шацьку з'явився сильний і достойний мужчина--Ярослав.З його серйозних коментарі-намірів відчувається,що він швидко наведено порядок в злощасному РЕСі і я на кінець то матиму змогу придбати собі довгоочікуваний обнову--шубу.Шановний Робін Гуд, остання надія на вас.Думаю часу до неділі розібратись з &quot;начальнічком&quot;у вас вистачить.А ні-- то ви такий же п.....бол,як ті КАРАСІ, що позалягали на дно в попередніх коментарях (&quot;Облдержадміністрація купить лічильник&quot;)Чекаю найскорішого результату.Дуже вже шубу хочеться!!!!!!
18 Січня 2017, 00:11
давайте проведем акцію&quot;ШУБА АЛЬБІНИ&quot;.З рибаків по гривні з КАРАСІВ по сто
18 Січня 2017, 00:18
З такими РЕС, якщо Ви пані Альбіна не працівник того ж РЕС, скоро продасте ту шубу котра у вас є.
18 Січня 2017, 00:20
&quot;Облдержадміністрація купить лічильник&quot;) Я Вас умоляю.... ХА-ХА-ХА.
18 Січня 2017, 00:27
Шкода, що на плакаті не має тієї ціни, за якою купується електроенергія та скільки на цьому заробляє<br/>Бойко.<br/>А які реальні зарплати у працівників РЕС, хто знає????
18 Січня 2017, 00:34
На шуби їм вистачає.
18 Січня 2017, 00:48
Гугль каже станом на 15 рік закупівельна вартість електрики від атомних (0,42 грн / кВт⋅год) та гідроелектростанцій (0,59 грн / кВт⋅год. тілки не знаю чи туди входить траснпортування.А питання про зарплати ставити по краній мірі некрасиво-зараз меє кожен право вибору-не подобається шукай іншу,а як не знайдеш приходь до мене дрова рубати.ШЮТКА