Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учасник АТО змушений відвойовувати своє право на землю
12:50 01.01.2017
1248

Депутати Ростанської сільської ради відмовляли учаснику АТО в наданні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про це інформує громадська організація "Ветерани АТО Шацького району" на своїй сторінці у Facebook.

Проблемним питанням у Шацькому районі залишається питання надання земель учасникам АТО.

У селі Ростань Шацького району учасник АТО ніяк не міг отримати обіцяну владою земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
30 грудня відбулася сесія Ростанської сільської ради, на яку завітали учасники ГО «ВЕТЕРАНИ АТО ШАЦЬКОГО РАЙОНУ». Депутати сільської ради відмовилися надавати землю учаснику АТО, мотивуючи це тим, що він не місцевий, а лише прописаний в селі Ростань.

На сесії виступив голова громадської організації Ярослав Крат, який зазначив, що рішення про видачу земель прийнято на загальнодержавному рівні, і місцева влада повинна його виконувати згідно з чинним законодавством. Землі Ростанської сільської ради не є інвестиційно – привабливими. У Шацькому районі земельні ділянки біля озер знайшли людям, які навіть не мешкають у Шацькому районі, то чому ж не дати земельну ділянку людині, яка пішла захищати Батьківщину, щоб наші сини, чоловіки спали спокійно в своїх домівках.
Депутати сільської ради після активної дискусії спільно з учасниками АТО спробували знайти альтернативу та вирішили земельне питання.

19 жовтня
Вчора
17.10.2017
16.10.2017
15.10.2017
Loading...
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин