Денис П'ятигорець передав ліки для хворої жінки з Шацька

28 Грудня 2016, 19:00
2906

Голова благодійного фонду «Патріоти Волині» Денис П'ятигорець придбав ліки для хворої жительки селища Шацьк Світлани Фортуянової.

Про хворобу жінки і скрутну ситуацію, яку зараз переживає Світлана і її донька Софія, представник фонду дізнався під час свого перебування в Шацьку в День місцевого самоврядування. До речі, саме 7 грудня Софія Фортуянова, яка співала на сцені для винуватців свята, отримала з рук Дениса П'ятигорця планшет.

А в середу, 28 грудня, представник благодійного фонду передав дороговартісні ліки для мами дівчинки. Цього ж дня Шацький селищний голова Сергій Віннічук вручив Світлані Фортуяновій пакет з медикаментами, а доньці при нагоді - два новорічних подарунки від місцевих підприємців.

Сьогодні, 28 грудня, в голови фонду Дениса П'ятигорця день народження. Шачанка щиро дякує своєму благодійнику за таку суттєву допомогу та увагу до своєї сімї і шле йому сердечні вітання зі святом.

3

1

 

 

Коментарі
29 Грудня 2016, 00:36
можна було і руку з кишені вийняти як подарунка чи милість доречі чужу вручав
29 Грудня 2016, 01:20
всі молодці, похвально!<br/>Але рука - то перший великий мінус, а другий - такий прийом дівчинці варто орагізувати в свому кабінеті, а не так, на вулиці. Не придираємось, але голова публічна особа і все має бути продумано і правильно!!!
29 Грудня 2016, 13:54
Голова їздив додому до Світлани, проте мами з донькою там не застав. Вони випадково проходили біля селищної ради, там хворій і передали ліки, а дівчинці - подарунки. Це є простий жест добра, а не протокольна офіційна подія. Можете доколупуватися до чого хоч: до руки, до ноги, до одягу. Але головне тут те, що мама і дитина щасливі.
29 Грудня 2016, 20:37
ще ненавчився на камеру позувати. мабуть і не научиться .
29 Грудня 2016, 20:39
та ніхто не приколупується (слово таке:-), просто зауваження для врахування.<br/> а то коментар не від свідка, а від захисника і ще так відчутно,що дуже завзятого!<br/>насправді, голова молодий і, здається, непоганий, може мати величезне майбутнє як очільник, але треба працювати і над собою також,і прислухатись до порад і навіть зауважень! те, що критикують зовсім не означає, що не підтримують! от тільки розуміють це лише розумні!!!
29 Грудня 2016, 22:23
Якось забагато уваги до цієї сім&quot;ї ... невже у нас інших проблемних сімей не має...і чому як тільки якась допомога обов&quot;язково треба це &quot;пропіарити&quot;...
30 Грудня 2016, 00:22
Голова публічна особа і Людина і добре що немає &quot;советчини&quot;, цих кабінетів і дурного пафосу.Дівчатам краще від цього і це головне.&quot;Папєрєднікі&quot; -допомагаєм а не ставим палки в колеса.
01 Січня 2017, 13:51
Віннічука варто підтримувати.З його роботи видно що він справді дбає про громаду.