Побили директора державного підприємства "Шацьке УДЛГ"

23 Грудня 2016, 13:00
4858

Колишні посадові особи здійснювали тиск на директора Шацького лісгоспу щодо підписання певних договорів та нанесли йому тілесні ушкодження, які спричинили струс мозку.

Про це пише Кордон.

У середу, 21-го грудня, двоє колишніх очільників Шацького райвідділу міліції (тепер поліції) та екс-директор пансіонату “Шацькі озера” й закритого акціонероного товариства “Волиньтурист” вимагали у директора Шацького учбово-досвідного лісгоспу Андрія Самолюка підписати договір, який, на думку останнього, суперечить чинному законодавству.

Після відмови поставити свій підпис у згаданому документі, один з колишніх правоохоронців наніс два потужні удари в обличчя Самолюкові, який при падінні ще й вдарився головою. 

Про це розповіли журналістам представники громади Шацька, які обурені таким свавіллям та безкарністю. Сам Андрій Самолюк поки не в стані щось коментувати.

Як зазначило джерело інформації, одразу були зняті побої та подано заяву у Любомльську міжрайонну прокуратуру, її зареєстрували. Та вже нині з обласного управління поліції почалися дзвінки з претензіями до постраждалої сторони про те, чому вони не написали заяву безпосередньо у відділ поліції,  а відразу понесли її в прокуратуру.

“Ми не довіряємо працівникам поліції цю справу, бо зловмисники були їхніми товаришами. Більше того, рік тому той же чоловік, що вдарив Самолюка, зчинив бійку в одному з місцевих ресторанів та наніс тілесні ушкодження прикордонникам. Тоді справу зам’яли. Цього разу ми не дозволимо замовчати про це. В цій країні таки діятимуть закони”, – наголосив житель Шацька.

Коментарі
23 Грудня 2016, 16:26
не так все було
23 Грудня 2016, 16:27
він перший почав гудзиуи відривати зоч в сини годиться
23 Грудня 2016, 18:44
Цікаво, а де вчорашня новина зникла. Чи може коменти не подобаються. Так люди ще напишуть. Якийсь "совок"!
23 Грудня 2016, 20:59
мало дали ой мало
23 Грудня 2016, 21:00
мало дали ой мало
23 Грудня 2016, 22:07
Цих кончєних заготовителів до тюрми пора
23 Грудня 2016, 22:08
Дорош забув получив лящів начальника прик відділу
23 Грудня 2016, 22:41
Що це за коментарі, абсурд, безграмотність! "Ліс"- дитячий садочок, молодша група. Написавши, перевір свій текст.
24 Грудня 2016, 00:00
замнуть справу тихенько бо пацан будує два будинки при зарплаті а цього не вистачить щоб підтвердити доходи а там дядьки серйозні
24 Грудня 2016, 01:36
Для себе і Марини?
24 Грудня 2016, 04:54
там все не так було як вже почали так звані активісти розповідати там сам Самолюк винен сам почав бикувати і т.д.Людей і за це отримав і непотрібно люди займатись показухою люди запитайте на які кошти він будинок будує і куди дівається ліс ? <br/>Мені здається що там Самолюк вимагав щось бо він такий що свого не упустить.<br/>Як на мене він хотів взяти щось але йому не вдалось і за те отримав.
24 Грудня 2016, 13:09
і чому ж тут радіти
24 Грудня 2016, 13:09
і чому ж тут радіти
24 Грудня 2016, 13:58
Невже найбільша проблема - коментарі з помилками?
24 Грудня 2016, 15:36
Цікаво, а чого сам директор нічого не розповідає? Напевно, очікує неправомірної вигоди від своїх &quot;кривдників&quot;.
24 Грудня 2016, 22:40
Вухатий і Цвид пропетляють,а Дорош попаде на касу. Дорофійович, може краще хай Вас наб'ють-дешевше буде а то тільки одні розтрати.
24 Грудня 2016, 22:41
Вухатий і Цвид пропетляють,а Дорош попаде на касу. Дорофійович, може краще хай Вас наб'ють-дешевше буде а то тільки одні розтрати.
25 Грудня 2016, 11:53
Чмирити треба тих мінтяр і нагнати з району, бо вони тут не потрібні. Багато почали на себе брати.
25 Грудня 2016, 11:53
Чмирити треба тих мінтяр і нагнати з району, бо вони тут не потрібні. Багато почали на себе брати.
25 Грудня 2016, 13:31
синків треба вчмти
25 Грудня 2016, 13:44
все буде добре
25 Грудня 2016, 13:44
все буде добре
25 Грудня 2016, 14:08
лісникам не стане краще
25 Грудня 2016, 20:33
немає на них ніякої управи
26 Грудня 2016, 01:15
А хто пограбував Венське?Потрібно підздити як мінімум три директора.А там працювадо пів Шацька.А хлопці молодці!Лісівників потрібно було брати місцевих!Горохівське чудо буде і далі гратибити!
26 Грудня 2016, 01:15
26 Грудня 2016, 01:37
А хто буде відповідати за розграбоване Венське? Як мінімум три директора.А там працювадо пів Шацька.А хлопці молодці! Лісівників потрібно було брати місцевих жителів .Чужі тільки граблять.
28 Грудня 2016, 22:32
а про Наума забули? слабо?
08 Січня 2017, 21:49
Ліс крадуть повним ходом...бізнес як процвітав так і процвітає...А пан Директор Самолюк Андрій хату на світьязі построїв за той крадений ліс...