Шацького селищного голову нагородили медаллю "За заслуги перед українським народом"

11 Грудня 2016, 11:40
2506

Сергія Віннічука, Шацького селищного голову, нагородили медаллю "За заслуги перед українським народом".

З нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в селищі Шацьк відзначили 7 грудня, Денис П'ятигорець, голова благодійного фонду "Патріоти Волині", зі сцени міського будинку культури адресував вітання всім тим, хто творить історію Шацької селищної об'єднаної територіальної громади.

Представник фонду з особливо позитивної сторони відзначив діяльність Шацького селищного голови, вручивши Сергію Віннічуку Почесну грамоту Верховної Ради України та медаль "За заслуги перед українським народом". 

Коментарі
11 Грудня 2016, 14:27
запитання а в чому ці заслуги полягають хтось можу пояснити
11 Грудня 2016, 14:35
вітаю
11 Грудня 2016, 14:51
Вітаю з нагородою! Найкращий голова за всі часи. Жоден із попередників (навіть усі разом взяті) не зробив стільки для селищної ради, як Сергій Віннічук
11 Грудня 2016, 15:06
Щиро вітаю з нагородою.Це справді найкращий голова з усіх попередників.Бажаю успіхів у праці на благо громади.
11 Грудня 2016, 15:10
так він працює всьго три місяці а так багато зробив
11 Грудня 2016, 15:12
за каналізацію і провал проекту вже забули
11 Грудня 2016, 16:33
Хай чергує біля школи, щоб собаки на дітей не нападали, о тоді буде діло, а так він був ніким таким він і залишиться...
11 Грудня 2016, 16:48
що ж він зробив за пару днів роботи на цій посаді наша дурна система нагороджень по посаді вбиває мотивацію працювати як би його нагородили через три роки то було б зрозуміло а так
11 Грудня 2016, 16:50
аванс отримав хай відпрацьвує
11 Грудня 2016, 18:58
а медаль коваль викував бо щось не чув таких нагород
11 Грудня 2016, 20:52
тільки смішать людей за які заслуги він взяв ту медаль розумний то відказався
11 Грудня 2016, 21:39
Шановні "івани", а що Ви такого зробили для селища, що маєте моральне право когось обсудити, а за каналізування спитайте пана Пархонюка, Найду, Яльницького, пана Корольчука? Дайте людині попрацювати, а тоді зробимо висновки!
11 Грудня 2016, 21:57
Насправді івани нічого для селища не зробили. І ніколи нічого не зроблять. Вони завжди будуть усім незадоволені, а самі тільки вміють, що писалки за комп'ютером писати, прикрившись чужим ім'ям.
11 Грудня 2016, 22:51
ну Івани і не є головами селищної ради! а оцінювати голову, його роботу чи нагороди мають повне право!
11 Грудня 2016, 22:54
Івани можуть робити для селища, а можуть ні, - це всього їх право! а от голова повинен- бо це його обов'язок!<br/>п.с. я не іван, а лише за справедливість, і у висловлюваннях теж!
12 Грудня 2016, 01:32
На мою думку, голова ще не зробив нічого поганого і нічого хорошого, поки ще придивляється... А от поремонтувати дорогу в центрі на пішохідному переході (напроти піцерії) не завадило б, а то не можна ні пройти ні проїхати. Елементарно і на видному місці, але щось голові і депутатам певно не до цього!!!
12 Грудня 2016, 01:41
В попередьому пості прозвучали прізвища &quot;папередніків&quot; і Яльницького. На мою думку дійсно можна подякувати за пророблену велику роботу по каналізуванню Шацька пану Пархонюку, Найді, Яльницькому ну і звичайно покійному Клімчуку Б.П. А от за ганебне завершення робіт так треба &quot;дякувати&quot; Віннічуку і Корольчуку.<br/>Грамоту вручили передчасно, а якщо попрацює і не все получиться? Не забирати ж грамоту назад.
12 Грудня 2016, 01:43
Не хвали погоду зранку, а жінку змолоду.
12 Грудня 2016, 03:58
Підтримуючи слова Жителя ) він правий..але погана дорога не тільки в центрі..що казати про напрямок в с.Світязь? Там скільки років уже ужас? Як не зайдеш на сайт район.Шацьк так тільки одні морди посадовців..таке враження що їм з/п платять тільки за піар..та за показові фото..як не Карпат то Віннічук.. А от шановна громада Шацька та районах..яка вибирали посадовців..нехай як пройде 100 днів їх роботи, попросить щоб вони привселюдно прозвітували про виконану роботу та про потрачено кошти району.. тоді і буде видно все..
12 Грудня 2016, 04:02
Підтримую слова Жителя ) він правий..але погана дорога не тільки в центрі..що казати про напрямок в с.Світязь? Там скільки років вже ужас? Як не зайдеш на сайт &quot;район.Шацьк&quot; так тільки одні морди посадовців..таке враження що їм з/п платять тільки за піар..та за показові фото..як не Карпук то Віннічук.. В мене є пропозиція: шановна громада Шацька та Шацького району..яка вибирала посадовців.. нехай як пройде 100 днів їх роботи, попросіть щоб вони привселюдно прозвітували про виконану роботу та про потрачені кошти району.. тоді і буде видно все..
12 Грудня 2016, 04:02
Підтримую слова Жителя ) він правий..але погана дорога не тільки в центрі..що казати про напрямок в с.Світязь? Там скільки років вже ужас? Як не зайдеш на сайт &quot;район.Шацьк&quot; так тільки одні морди посадовців..таке враження що їм з/п платять тільки за піар..та за показові фото..як не Карпук то Віннічук.. В мене є пропозиція: шановна громада Шацька та Шацького району..яка вибирала посадовців.. нехай як пройде 100 днів їх роботи, попросіть щоб вони привселюдно прозвітували про виконану роботу та про потрачені кошти району.. тоді і буде видно все..
12 Грудня 2016, 10:03
Брежневу тоже вручали нагороли а він тільки челюстю клацав. Щось подібне робить і Віннічук,хай ще попрацюе ,бо то не зовсім його заслуга.
12 Грудня 2016, 10:03
Брежневу тоже вручали нагороли а він тільки челюстю клацав. Щось подібне робить і Віннічук,хай ще попрацюе ,бо то не зовсім його заслуга.
12 Грудня 2016, 15:29
Шановні за що дякувати панам найді пархонюкам яльницьким, які получали заробітну плату у євро, а корольчук викликав перевірку на всі організації, шановні прозрійте
12 Грудня 2016, 17:20
ю у газОдні &quot;За&quot;, інші &quot;проти&quot;.А давайте послухаємо самого Віннічука. Шановна редакціє!!! Прохання взяти інтерв'ю у пана Віннічука і хай він сам пояснить свої заслуги перед українським народом ( якщо такі є у нього). І опублікуйте інтерв'ю у газеті &quot;Шацький край&quot; або тут на сайті А так соромно чіпляти нагороду.
12 Грудня 2016, 18:27
До кінця тижня читайте на сторінках інтернет-видання інтерв'ю з Сергієм Віннічуком, Шацьким селищним головою.
12 Грудня 2016, 19:50
справді, мало знаєм, багато обсуждаєм.<br/>не дуже важливо, щоб прямо з понеділка,але за певний період голова має донести до громадськості звіт, що зроблено і що ще планує зробити, а що робиться, але ніяк не зробиться і чому так! то прозоро і розумно. а тоді ми і по обговорюємо!<br/>А з приводу нагород ,то не треба так зациклюватись. в більшості до нагород в Україні не зовсім справельне,якесь пострадянське відношення, і дають зачасту не за АХТІ визначні заслуги, а по черзі чи з приводу і т.п. це у всіх організаціях, установах і дивуватись не варто. хай для тих, хто вважає. що та нагорода не є заслуженою вона буде авансом-мотиватором, адже всеодно це буде поштовхом до результативності праці та совісним стимулятором бути гідним її власником!<br/>а голові і його прихильникам не треба дуже перейматись критикою, навіть,якщо вона явно нісенітна. завжди будуть прихильники і опоненти! влада- це представники, яких підтримала більшість,але і меншість нікуди не діниться, - це нормальна ознака демократичного суспільства!
17 Грудня 2016, 22:46
Шановний адміністраторе!!! Сьогодні вже субота. А де інтерв'ю з Віннічуком на сторінках інтернет-видання?!!