Шацькому вугрові можуть поставити пам'ятник

06 Листопада 2016, 07:00
7038

За версією "Волинь24", шацький вугор гідний того, щоб бути увіковічненими в брозні, гіпсі чи й граніті.

Чим достойний? 

Унікальна риба, що мігрує між Саргасовим морем та світязькими озерами, воістину є візитівкою області. Особливо - для тих численних туристів з усієї країни (й не тільки), які щоліта штурмують Шацькі озера. 

А ще шацький вугор - це козирний хабар (якщо комусь із волинян треба потішити, скажімо, якогось столичного високопосадовця). 

Пам'ятник вугрові треба ще й тому, що скоро він, подейкують, зникне, бо вже тепер на шацьких ринках "привозний". 

Як виглядатиме? 

Тут варіантів два: або живим - і тоді можна встановити його на світязькому дні. Сфотографуватися, можна буде, звісно тільки в акваланзі. Але й ексклюзивність - стопроцентна.

Інший варіант - пам'ятник копченому вугреві. Пропонуємо бронзову або мідну інсталяцію: столик, недопита пляшка горілки, порізана цибуля, надкушений помідор. І вугор на газетці. 

Де поставити?

 Та ж на "Гряді" - там, де найбільші "косяки" туристів. 

Коментарі
06 Листопада 2016, 11:22
Не забудьте додати, що це посмертний памятник, бо місцеві "голодаючі" браконьєри винищили вугра підчисту й зараз продають китайських вугрів
06 Листопада 2016, 20:48
Винищили не тільки вугра а і всю рибу - паркові працівники. Конкретно це Соловянчик і його судделюбивий зять Сіжук. Ним давно платять "дань" всі рибаки навіть з Пульма, а вони в свою чергу займають своїми снастями найкращі рибні місця типу "Бужня". Їздять на крутих тачках за ті гроші і цього ніхто не бачить і не чує
06 Листопада 2016, 21:55
А ви не давайте,і ніхто не буде брати.<br/>А те, що мало риби в шацьких озерах - це вина національного парку в цілому. Чим більше охоронців тим більше браконьєрів, торму, що у кожного охоронця (а їх особливо у нерестовий перід добрі дві сотні) є родичі , куми, ті що платять і т.д., і якщо укожного їх по декілька то тут не важко порахувати, скільки у нас безкарних браконьєрів.<br/>Потрібно міняти систему охорони Шацького НПП...
07 Листопада 2016, 00:57
Міняти систему не охорони ШНПП а владу в цілому, оскільки посада директора парка давно ласа для провладних шацьких кланів. Хто домінує того і посада, тому дехто умудряється туди &quot;гонорово&quot; повертатися не зробивши там нічого в попередні роки свого керівництва. Хочете явних прізвищ при домінанті Сахарук - Захарко, коли БОС Найда - або він сам або будь-хто з &quot;безхребетних&quot; слухняних овечок. І так по колу а результат тільки до низу - не залежно від прізвищ !
07 Листопада 2016, 01:38
А чому ніхто не згадає про основних браконьєрів щацького краю. Таких я к Заяць Федір Федорович,вінже директор пансіонату Шацькі озера, і його компанії, Жмурко Ігор,і ще пару підманевськиш шістьорок таких як &quot;Чіпка&quot; Підманевський браконьєр в якого вдома всі вони збираються і вирушають на свій &quot;по праву законний&quot; відстріл дичини, і вньго вдома вони розбирають туші лосів, оленів, кабанів. нехай органи провірять скільки морозильних камер знаходиться в нього в дворі. <br/> Їздять в так звану полосу на Грабово де звір переходить з Польщі. Пограничники рядові вкурсі але нічого зробити не можуть так як їм дають наказ зверху. Кришує Зайця депутат верховної ради (прізвище уточню пізніше). <br/>Крутить заяць ковбаси цілими баліями і продає в ресторани в Київ. Негребують падли нічим. <br/>А Жмурко яку хатку відгрохав біля озера Чорного, за ліс який систематично крав в Маневичах коли був там на роботі. А зараз трутня пригрів в Шацькому районі Кулісник колишній &quot;діректор&quot; ВОЛИНЬ ЛІС.<br/>Стартанув він в районі з урочища ДУБУВЕЦЬ де вирізав всю дубину і легенько її загнав по ринковій ціні. <br/>Люди, що роблять бджоли з трутнями в природі??? Думайте і приймайте кардинальні рішення, за нас ніхто цього незробить<br/>СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА<br/><br/>СМЕРТЬ ВАРОГАМ
07 Листопада 2016, 01:56
Красава !!! По більше прізвищ і фактів, думаю це може бути початком чогось цікавішого, а тема то статті ПРО пам'ятник ВУГРОВІ, хі-хі-хі
07 Листопада 2016, 23:47
При Захарку душмани безбожно бомблять озера та ліси!Виловлюють рибу та відстрілюють дичину!Як приклад в минуломі році парковці відстрілювали лиса,бомбили все що можна і не можна,а по звіту відстрілу не було!ШНПП повинні керувати особистості,а не політичні перебіжчики типу Захарка!А пам'ятник вугрю не потрібно ставити,навіщо дразнити народ,оскільки вугор це своєрідна валюта Шацьких клерків- це буде пам'ятник хабарю!
10 Листопада 2016, 00:34
,,війна,,це митник і беззубий бувший прокурор свої хворі уяви на інші людей вішають, самі піддозволом сказ лиса вибили лосів олені кабанів косуль. і досі у заповідному фонді їх вишки стоять. Для чого це потрібно? А для тихого браконьєрства!!!а потім ковбасу в Києві продавати!
18 Листопада 2016, 03:40
Заздрісні люди часто засуджують те,чого не вміють, і критикують тих,рівня яких їм ніколи не дотягнутися.<br/>Фрідріх Ніцше.<br/><br/>Думається, що хтось дійсно відповідає цим словам...<br/>В нас дуже чудовий край і кожен виживає як може. Тут можна і до школи не ходити, але вміло пристосуватись до режимів сусідніх країн і потихенько цигарочки потягати, поділившись із &quot;бідолашними&quot; митниками, які теж себе почувають &quot;досить впевнено&quot;- машини, &quot;скромні&quot;хатинки, елітні ресторани, &quot;кафешки&quot;,магазини..., то можна не одну дачку маханути... Хто поближче до &quot;земельки&quot; , то вже на всю &quot;дідову і бабину родину &quot; понабирали... От тепер думають -кому б продати??? А на &quot;Гряді&quot;, &quot;Іллічовці&quot;,Мельниках, Гаївці, Світязі хороми ростуть як грибочки і з кожним роком все кращі!!! Куди там Жмуркові....<br/>А скільки в нас &quot;чужого люду&quot; повистроювалось - і всі на зарплату, що роками збирали!<br/>Вже не хочеться згадувати бувших... Починаючи з &quot;Шарапова&quot;.... Бідний чоловік... На чиїх то сльозах така хатинка виросла у &quot;борця&quot;із злочинністю??? Може і &quot;прокурорчики&quot; бізнес якийсь мали??? На базарі вуграми підторговували??? А може допомагали ловити вугрів ,чи ковбасу на Київ супроводжували???? А земельку і пісочок як копають &quot;маленькими машинками&quot; і продають на ліво і направо ,як то десь із Хотиславського кар'єру возять! Хороший бізнес!!!! Це не лісом чи ковбасою торгувати... Хто той пісок переважить!!!????<br/>Тому не будем розказувати своє невдоволення, а навчимося поважати один -одного. Тут кого не зачепи- всі в свою сторону дивляться....<br/>А ти &quot;Війна&quot; - просто &quot;ЛАПУХ-НЕВДАХА&quot;.... Чи може Національним парком хочеться &quot;порулити&quot;????<br/>То так би і сказав.... Чи щось інше придивився??? <br/>Моя тобі порада - вибири заняття по душі... Лиш би толк в тебе був... <br/>А вугор- це наша історія... І йому не тільки пам'ятник потрібно ставити, адже і ті що ловлять, і ті що коптять теж не одну хатинку побудували &quot;маючи відносини з вугром&quot;, а і попробувати зарибити озера.... А бракон'єри не тільки ті що ловлять, а і ті, що просто на це спостерігає....<br/>Менше заздрості і злості!!!!!!!<br/>А то не спиться потім....
19 Листопада 2016, 22:57
&lt;p&gt;Війна ти реальне х****. усі знають що це Наум і кусько.&lt;/p&gt;
20 Листопада 2016, 12:25
&lt;p&gt;ХАхаха, це Жмурко реальне Х***о. Зробив заказну відповідь на ПРАВДУ яку люди бачать і знають.&lt;br /&gt; Самими словами не відмажешся, справи та діяння говорять все за людину. (якщо можна його людиною назвати). Плює на всіх з висока, і сам завидує тим митникам і фарисеям з якимиж пє по сто грам. Гнилий чоловік і задрот.&lt;br /&gt; Сам скопіював проект хати такий самий як у бувалого таможніка Жори молдавана (вінже Курагеу) самому мозгів нехватає шось підібрати і спроектувати. Завидує жаба життю &amp;quot; простих робітників митниці&amp;quot; ( хата Жори в Світязі , а копія в Жмурка біля його собачатніка) де йому і місце жити, хай потрішки привикає до життя собачого.&lt;br /&gt; А ти ВІЙНА мужик, хай бояться.&lt;/p&gt;
21 Листопада 2016, 21:34
ВІЙНА-респект!!!Пітверджую кожне слово!!!А Анатолій скоріш за все один із них!!!)))
22 Листопада 2016, 02:05
Еколог ти таке само гавно як Наумич і кусько. Є у цій компанії ще один алкаш черняк .писарі хренові! !!!
22 Грудня 2016, 14:57
Ніколи не писав подібних речей, але раз моя персона така популярна, то мушу підтримати діалог...<br/>Дуже прикро, що через інтернет не можна подивитися цим усім &quot;писакам &quot; в очі, але можу зробити лише висновок один :ви хворі люди і озлоблені на весь світ через одну причину - заздрість!<br/>Бідкаєтесь через свою неспроможність щось зробити, а хочете більшого і більшого...<br/>Не можу сказати ,хто так близько знає мене, що я зробив йому стільки поганого????<br/>Що- що , але я ніколи нікому не заздрю!!!!! Мені геть всерівно хто чим в нас там займається! <br/>Я радий, що мене оточують успішні люди! Я в них вчусь, з ними раджусь, в чомусь хочу бути схожим, &quot;п'ю з ними по 100грам&quot; деколи, але це -НОРМАЛЬНО!!! Кожна людина сама вирішує чим займатись і як жити... Чомусь я не маю до вас ніякого діла і не хочу мати справи з такими &quot;звихнутими&quot; людьми... Може хтось з вас мені в чомусь допоміг???<br/>Добре, що нагадали, то при нагоді хочу подякувати свому куму Жорі Курагеу, що дав нормальний проект на хату! Дуже вдалий і зручний вийшов будинок... І заздренників з'їдає і жити є де... А коли воно хороше, то що там придумувати??? Розум в тому і повинен бути, щоб ним користуватися, а не &quot;придумувати &quot; вдало продумане...<br/>А вам раджу ним частіше користуватись. Хоча маю сумнів, що він у вас взагалі є.<br/>Хочу зауважити, що хто мене краще знає, то може підтвердити, що бракон'єром я ніколи не був і не буду... На полюванні завжди ціную хорошу компанію і активний відпочинок... А що стосується вугрів, то ще до свого стиду жодного не спіймав за 12 років проживання в Шацьку...<br/>Ну а собаки - це дійсно ті тварини у яких таким як ви треба ще вдосконалюватись і вчитись багато чого.... І з ними жити дійсно набагато приємніше ніж поруч із такими людьми як ви. Вони вірні і жаба їх не давить...<br/>Що стосується роботи в лісгоспі, то я можу також тільки подякувати тим людям з якими довелось працювати і виконувати поставленні виробничі завдання. Я завжди старався зрозуміти кожного і зовсім не хотів спеціально робити якісь прикрі дії. Хоча робота є робота і її потрібно робити. Тому у кожного повинне слово відповідати ділу.<br/>Усі зазначені рубки проводились відповідно до лісорубних квитків. І якщо хтось зовсім не орієнтується в лісовому господарстві, то нехай не розказує всілякі басні про дуби... Вже аж тошнить від цієї брехні... <br/>Хороший вийшов діалог. Багато нового дізнався про себе.<br/>Нехай усім щастить і щоб &quot;гнилі&quot; люди на життєвому шляху не зустрічались! Якщо можна їх назвати людьми...<br/>А боятись нема чого. Говорити потрібно все у вічі , а не писати всякий маразм щей під не своїм іменем!!! Жалюгідні боягузи...<br/>Гидко і прикро...<br/>А усі ми живемо поряд - у Шацьку...