Веслувальник із Шацька здобув титул чемпіона Європи

12 Серпня 2016, 14:00
2917

Спортсмен із Шацька Андрій Корець став чемпіоном Європи у складі національної збірної України.

З 27 по 31 липня цього року в столиці Італії Римі проходив чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів, юнаків та дорослих.

Українська національна збірна команда з веслування 20 разів підіймалась на п’єдестал пошани. Загалом за результатами змагань серед 17 країн-учасниць українці вибороли 21 золоту медаль, 15 комплектів срібних та 7 бронзових нагород.

Тож вперше за всю історію континентальних змагань з веслування на човнах «Дракон» українська збірна стала абсолютним чемпіоном Європи та здобула Кубок націй.

Свою частку в цю яскраву перемогу вклав і веслувальник із Шацька Андрій Корець, нині – студент третього курсу училища фізичної культури у Львові.

Раніше Андрій займався веслуванням у Шацькій дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом тренера Леоніда Цюп’яха.