Веслувальник із Шацька завоював титул чемпіона України

05 Липня 2016, 23:00
В центрі - чемпіон України Дмитро Озимок. 1770
В центрі - чемпіон України Дмитро Озимок.

11 вихованців Шацької дитячо-юнацької спортивної школи (відділення веслування) ввійшли до складу збірної команди, яка 2-5 липня представляла Волинську область на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное.

Змагання відбувалися у місті Ковель. У них взяли участь 28 команд (615 учасників) з усієї України, прибули навіть веслувальники з Луганщини.

В результаті запеклої боротьби спортсмен із Шацька, нині учень Львівського державного  училища фізичної культури Дмитро Озимок завоював титул чемпіона України (500 м, каное-одиночка), також Дмитро зайняв ІІ місце в каное-двійці (500 м) і ІІІ - в каное-четвірці (500 м). ІІ місце дісталося і вихованцям тренера Леоніда Цюп’яха, які успішно подолали в каное-четвірці відстань  в 500 м: Миколі Кропивнику та Івану Федчишину.

Олег Дударчук, Олександр Ягодинець, Богдан Лопухович (тренер Леонід Цюп’ях) піднялися на третю сходинку п’єдесталу, виборовши бронзу на дистанції 1000 м у каное-четвірці.

І юні спортсмени, і тренери задоволені вдалими виступами, оскільки зробили свій посильний вклад у те, щоб Волинська область посіла в чемпіонаті України  високе 6  місце.